اتوبوس

شاید خوب نیست بعد از مدت ها نبودگی پست اولم رو در مورد اتوبوس بنویسم . اما خب این شاید اولین و به نوعی شروع نوشتن تجارب من از زندگی روزمره و مقایسه هایی است که در ذهنم پدید می آید . و برای شروع خواستم در مورد ساده ترین چیزی بنویسم که حتی ما در تهران پایتخت هم نداریم . امیدوارم که این پست رو دوست داشته باشید . و اگر احیانا از این پست خوشتان آمد می توانید لینک کوتاه آن را به دوستانتان نیز پیشنهاد دهید تا بیشتر مطالعه نمایند . امیدوارم این شروع شروع خوبی باشه برای من و شما عزیزان .

مطلب بسیار زیاد می بود به همین علت آن را در ادامه مطلب گنحاندیم تا شما بتوانید آن را راحت تر مطالعه نمایید .

  • شنبه ۲۵ ارديبهشت ۹۵

دندون

همیشه ما قدر نعمت هایی که داریم را نمی دانیم تا زمانی که خیلی راحت آنها را از دست می دهیم . خیلی راحت. هر گز فکر نمی کردم که به دندانپزشکی بروم . ولی متاسفانه شد .. یک روز از خواب بیدار شدیم دیدیم یک سوراحی در دهانمون وجود دارد که اصلا هیچ رقمه قابل تحمل نیست .. از سر کلاس رفتیم بیرون و از آینده دیدیم دندان تهی سوراخ و سیاه شده است .. و خلاصه در سیستم که هستیم وقت دکتر دندان پزشک گرفتیم .همیشه فکر می کردم که هرگز نشود من به دندان بزشکی بروم ولی این دفعه شتر در خانه ما خوابید ... و تازه داستان دندان ما شروع شده .. ناقابل به پول ایران هم نهصد هزار تومان پرداخت کردیم. رفتم و من هم یک دندان پر شده هم نصیب ما شد . مدتی هست حرفه ای باشگاه را شروع کردیم و خیلی پیشرفته ادامه می دهیم . امیدوارم اثر داشته باشد ... راستش پست نداشتم از روز نوشت نوشتم. ولی خب اون چیزی که باهاش دندون رو میساین خیلی بده رو مخ آدم ویبره میره ..والا .. ببخشید امروز پست جدید نبود و اینکه به وب های قشنگتون هم سر نزدم .. من بعد موضوع پردازیم رو بهتر می کنم چیزای بهتری می نویسم ..

_ آدم نفهم فقط تو ایران نیست .. شما تو اروپا هم می توانید یک اروپایی نفهم و بیشعور پیدا کنید که گاو پیش ایشون افلاطونی باشند .. عاره

  • يكشنبه ۵ ارديبهشت ۹۵
برای مشاهده وبلاگ شخصی من : hatefblog.ir
پیشنهاد‌های هاتف
Designed By Erfan Powered by Bayan