دور دنیا در هشتاد روز

امشب در تاریخ 9 فروردین یک هزار و سیصد و نود و پنج می خواهم اولین کتاب را به شما عزیزان معرفی کنم .. شاید فیلمش را دیده باشید .. و شاید ندیده باشید . اما به نظر من این اثر ارزش یک بار خواندن را دارد و به شخصه شاید برای دومین بار بود که خواندمش و بسی هم لذت بردم . می توانید از اپلیکیشن کتابراه این کتاب را خریداری نمایید .  کتابی که واقعا از خواندنش لذت برده ام ...

برای من چیزی که در این کتاب خیلی جذاب بود این بود که آخر کتاب جمله ای نوشته شده بود که به داستان یک روح دیگری می داد. قصد ندارم کتاب رو لو بدهم ولی ارزش این رو داره که یک بار مطالعه اش کنین. نمیگم که یک اثر فاخره که قطعا نیست ولی همین که شما رو با داستان همراه می کنه و در نهایت شما نمی دونین که آیا شخصیت اصلی داستان موفق می شه یا نمیشه . یک سری اتفاقات در داستان می افته که به نوعی نشان دادن دید نویسنده از اون کشور هاست . اینکه هند رو چطور نشان میده و اینکه فرانسه رو چطور نشان میده و ایضا آمریکا رو چطور نشان می ده هم جالبه.

به نظر من کتاب خوندن لذت بخشه. برای من بیشتر دنبال کردن داستان یک شخصیت جذاب تر بود. دوست داشتین می تونین از کتابراه اون رو دانلود کنین :

دریافت از این آدرس :‌ https://l.hatef.click/2CDRwpt

توجه داشته باشید که حتما باید نرم افزار یا اپ کتابراه در کامپیوتر یا موبایل تان نصب باشد.

  • دوشنبه ۹ فروردين ۹۵

سال نو مبارک

و آمد روزی که سال 1394 هم بار و بنه اش را جمع کرده و آماده منتظر است تا 95 بیاید و با هم روبوسی کنند و نود وچهار برای همیشه برود و نود پنح برای یک سال در کنارمان باشد .. مانند همین 94 که روزی جای93 آمد و نودسه ای که رفت ..

حیلی هایمان بک سال بزرگتر شدیم ، خیلی هایمان یک سال پیرتر شدهایم..  خیلی هایمان دیگر در خانه های خودمان نیستیم .. خیلی هایمان ازدواج کردیم و خیلی هایمان صاحب بچه شده ایم ... خیلی هایمان دانشجو و خیلی هایمان دانشگاه را تمام کرده ایم.. 

اما به خاطر بیاوریم .. چند بار دل کسی را شکسته ایم .. و با از ته دل چند نفر را خوشحال کرده ایم . چند عدد کتاب خوانده ایم . به چند نفر کمک کرده ایم و چند نفر را به کتاب خواندن تشویق کرده ایم .چه تغییر بنیادی در خودمان داده ایم .. چه قدر خوبتر شده ایم .. آن وقت است که می توانیم بگویم سال 1394 من آنچه توانسته ام کرده ام .. چه کسانی که در عید نود و چهار همراه ما بودند و در این عید دیگر نیستند .. به قول شاعر ما به تماشای جهان آمده ایم ؟

هر سال بهترین فرصت برای بهتر شدن همه ماست .. و می توانیم ارزیابی کنیم در سالی که گذشت چه بوده ایم و آیا به نظر خودمان آدم قابل قبول تری شده ایم یا نه؟ آیا خودمان را به روز کرده ایم یانه؟ ایا واقعا اصلاج شده ایم یا خیر .

بسیار ساده است ... بیاییم قراری با خودمان بگذاریم ...

از شروع نود و پنج بیاییم قرار هایی تازه با خودمان بگذاریم .. از سال جدید کتاب خوان تر بشویم .. از سال جدید دل کمتری بشکنیم .. از سال جدید عاشق تر باشیم .. از سال جدید بیشتر به موسیقی و هنر اهمیت بدهیم .. از سال جدید تعصبات را کنار بگذاریم .. از سال جدید بدانیم هیج کس دشمن ما نیست .از سال جدید یاد بگیریم دنیا با صلح زیباست ... ورزش کنیم .. سالم زندگی کنیم .. اگر عادت بدی داریم ترک کنیم ...

تا بتوانیم هنگام خداحافظی از 95 به او بگوییم ما آنچه در توان داشته ایم انجام داده ایم ... 

#سال نو مبارک

  • يكشنبه ۱ فروردين ۹۵
برای مشاهده وبلاگ شخصی من : hatefblog.ir
پیشنهاد‌های هاتف
Designed By Erfan Powered by Bayan