خرید ها

امروز به حسن آباد رفتیم حسابی برای سربازی خرید کردیم . شما از چهار دست زیرپیراهن بگیرین تا حتی قاشق و چنگال و بشقاب. یک چمدان بزرگ برای سربازی . برای سربازی عادی این همه هزینه شد . هر چه فکر می کنم می بینم کمه برای یک زندگی سخت دو ماهه . دو ماه بدون ارتباطات و سختی های مخصوص خودش . چه قدر سخت و طاقت فرسا . چه قدر اذیت کننده . 

هرگز فکر نمی کردم روزی دفترچه بفرستم و سربازی بروم . حتی باورش برای من ممکن نبود . فکر می کردم همیشه یک راه در رویی هست ولی نبود و من باید تا چند روز دیگر به پادگان شهید علیرضا تشریف می بردم . شرایط عجیبی بود . این خاطرات رو می نویسم شاید برای کسی که قرار هست روزی سربازی بره این ها رو بخونه و با خودش قضاوت کنه که آیا احساسات خودش هم همچین است؟

آیا خودش هم مثل من کرخ شده و شبیه به آدمی شده که داره به اعدام میره ولی براش مهم نیست و انگار اعدامی در کار نیست . حس عجیب و غریبه. باید با موهای عزیزم هم خداحافظی کنم و به مدت دو سال کچلی رو تحمل کنم و آفتابی که به پوست سرم می خوره . خیلی تصور شرایطی که قراره به وجود بیاد برام سخت و طاقت فرساست. ولی چه کنم که بلاخره خدمت رو باید رفت . اتفاقا نرفتن بهش شبیه به اعدامه تا رفتن بهش . اگر خدمت سربازی درست حسابی بود خیلی دوست داشتم برم ولی متاسفانه نیست . متاسفانه اذیت هایی که شنیده ام اصلا منطقی و انسانی نیست و گاها روانیه .

ولی چی در ایران درست و سرجاشه که سربازیش بخواد درست باشه .

کلی خرید کردم و حسابی سنگین بازگشتیم خانه و ایضا خسته . آخرین پیتزایی بود شاید که قبل از شروع دوران سربازی می خوردم . نوشتن این احساسات حتی اگر به کسی کمک هم نکنه شاید بعد ها که دارم اینها رو می خوانم به خودم افتخار کنم . شاید دارم بزرگنمایی می کنم و از خودم خجالت بکشم و شاید هنوز کلش رو ندیدم و بعد به خودم افتخار کنم . آینده هاتف اگر این پست رو می خونی دوست دارم بدونم بعد تمام شدن خدمتت چه حسی داری!

بدون اگر حست خیلی خوبه مدیون امروز من کرخ هستی که حتی نمی دونم آینده از چه قراره ..

  • دوشنبه ۱۵ آبان ۹۱
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
برای مشاهده وبلاگ شخصی من : hatefblog.ir
پیشنهاد‌های هاتف
Designed By Erfan Powered by Bayan