پارتی؟ نمی خوای؟ به زور می چپونم تو چشت!

قبلا حسابی راجع به پارتی صحبت کردم . ولی اینجا منظورم این پارتی نیست! باند بازی نیست!

منظورم جشنه!

یک هفته تا تاریخ اعزام من مانده! یعنی روز شنبه هفته بعد که جمعه باشند ایشون بنده اعزام هستم به خدمت مقدس سربازی . مادربزرگ خیر سرش مهمونی داده برای من و پسرعمویم که برویم آنجا و لابد خم می خواهد افسارمان را ببندد به آنجا . ولی من دوست ندارم بروم. دوست دارم روزهای آخر در کنار خانواده و در خانه باشم . ساعت ها برای من ارزش بسیار زیادی دارند . من در تهران نیستم که بعد از ظهر ها بیایم خانه. از طرفی این هفته بسیار برای من شلوغ و طاقت فرسا خواهد بود. ولی خب به زور خرکشمان حتما می کنند!

آخه رفتن به دنبال بدبختی و آشخوری و به قول پسر عمه *** یقلوی بودن که دیگه جشن و سرور نداره! فکر کن جشن اعدام برا آدم بگیرن. پسرعمو که اسمش گمه و در اصل این مراسم برای من گرفته شده چون بلاخره پدر من دستی به دهانی میرسه و بلاخره بعدها سر امتیاز گیری به یادش می آرن که برای پسرت مراسم گرفتیم . ایرانیم دیگه. پسرعموی بدبخت مارا هم چپاندن کنار اسم من که مثلا بگن برای حفتشونه و جفتشون نوه ان ولی من که می دونم پسرعموی بیچاره رو کسی آدم حساب نمی کنه!

دختری که دوستش دارم هم آنقدر خودش را به نافهمی زد تا اینکه یک هفته مانده سرو کله اش پیدا شد و شاید دارد برای بیچاره کچلی چون من دلی می سوزاند . من که می دانم دیگر عشقی نیست و خود حمار ام هنوز قلبم برایش می تپد ولی چه کنم ..

به هرحال مادر بزرگ است و دعوتمان کرده! نمی شد بگویی نه . حتما باز قیمه یا برنج با خورشت مرغی جلویم خواهند گذاشت که دو متر و نیم موی کپک زده زن عمویم که نمی دانم آخرین بار کی حمام رفته تا پیدا کردن سوسک مرده و سنگ ریزه و کثافت و آت آشغال از درون  غذا و یک هفته اسهال و استفراغی که قرار است بعد از یک شام نصیبمان شود!

خدا به دادمان برسد .. دم آخری ..

اون پارتی رو که حسابی بهش احتیاج داریم رو به زور ازمون گرفتن و این پارتی رو که دوست نداریم و دوست داریم در آرامش باشیم رو به زور می چپونند در حلقمان و باید بریم. کاش جای پارتی ها عوض میشد!

  • پنجشنبه ۱۱ آبان ۹۱
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
برای مشاهده وبلاگ شخصی من : hatefblog.ir
پیشنهاد‌های هاتف
Designed By Erfan Powered by Bayan