هاتف

وبلاگ شخصی هاتف

برنامه صوتی گپ

و در نهایت مفتخرم که اعلام پایان یک برنامه صوتی را در این پست رقم بزنم . برنامه صوتی ای که شروع نشده با شکست مواجه شد و در نهایت خستگی و فرسایش کار باعث شد که شما در این پست نگاه مبارکتان به اعلام پایان یک برنامه ای افتاده است که قرار بود سورپرایز بزرگی باشه.

برنامه صوتی گپ یک برنامه گفتگو محور بین دو شخص تا پنج شخص بود که در فصل اول تنها دو شخص و در فصل های بعدی توسط چند شخص صورت می گرفت . یک برنامه صوتی پر انرژی به همراه میهمانانی از دنیای مجازی و کسانی که در فضای مجازی فعالیت های گسترده ای دارند . رویه برنامه صوتی گپ یک برنامه صندلی داغ طور نبود اما می‌شد به قسمت هایی از برنامه هم به نوعی به دید صندلی داغ نگاه کرد.

چندین ایمیل به افراد مختلفی که چه در این پست اعلام آمادگی کرده بودند و چه بنده دعوتشان کرده بودم ارسال شد. 

این کارت دعوت ها به ایمیل دوستان ارسال شد. طبق برنامه ای من داشتم قرار شد در حدود دو هفته ۵ برنامه ابتدایی ضبط شوند و بعد از ضبط برنامه ششم برنامه اول پخش بشود. برنامه بدین صورت بود که میهمان شرکت کننده با چالش های بسیار سختی روبرو میشد . و در نهایت پس از پایان گفتگو یک نظر سنجی از مخاطبین برنامه انجام و رای مخاطبان به نسبت میزان شنیده شدن تقسیم میشد و شامل امتیاز میشد. در نهایت ۵۰ برنامه صوتی که بالاترین امتیاز رو داشتند (در یک زمان مساوی) در یک نظرسنجی بزرگ قرار داده می شدند و با رای گیری مخاطبان بهترین برنامه انتخاب می شد. به میهماناتی که برنامه شان تعداد بیشترین رای را کسب کرده بود هدایایی در نظر گرفته شده بود و اعتبار آنان نیز کاملا پیش بینی شده بود (قسمتی توسط دو اسپانسر و قسمتی توسط شخص بنده) و این یک دروغ نبود. اما میزان جایزه قرار بود در هنگام قرعه کشی مشخص شود که خودش سورپرایز باشد. اما حال که این ایده بدین صورت منتشر شد و قرار نیست ساخته شود باید عرض کنم که هدیه نفر اول یک عدد لپ تاپ لنوو ، به نفر دوم یک عدد گوشی تلفن همراه آنر ،  به نفر سوم یک عدد تبلت لنوو ، به نفر چهارم و پنجم هرکدام یک عدد دوربین سامسونگ‌ بود و قرار بود یک یک قرعه کشی کاملا لایو با کمک فنی دوستان عزیزم در دنیای استریمینگ انجام و هدایاا به آدرسهای عزیزان ارسال گردد . به افرادی هم در نظرسنجی شرکت کردند به قید قرعه به نفر اول و دوم یک عدد دوربین سامسونگ و به نفر سوم تا پنجم هرکدام اعتبار هدیه کتاب ۵۰ هزار تومانی اهدا گردد .

قرار بود جوایز بعد از ضبط ۵ برنامه ابتدایی و ارسال به اسپانسرین عزیز صورت پذیرد. شاید از خودتون بپرسید کدام اسپانسری به برنامه صوتی گفتگو با چند وبلاگ نویس حاضر است این میزان هدیه را درنظر بگیرد . لازم به ذکر است که تعداد اسپانسرین تنها دو شرکت بوده که هدایای نفر سوم به بعد و هدایای شرکت کنندگان در نظر سنجی و مخاطبان برنامه را اهدا می کردند و هدیه نفر اول و دوم به عهده شخص اینجانب بود. از طرفی برنامه قرار نبود تنها میان چند وبلاگ نویس ساده باشد و برنامه ریزی به شکلی بود که بعد از ۵ برنامه پادکست شیوه رسمی تری پیدا می کرد و هماهنگی برای دعوت میهمانانی که شاید خیلی از شما عزیزان بشناسیدشان هم انجام شده بود که بنا به دلایلی نمی توانم اسم این عزیزان را بیاورم.

میهمانان می دانستند که قرار است که یک هدیه بزرگ دریافت کنند اما تا این حد هیچ کسی هیچ اطلاعاتی نداشت (بجز یکی از میهمانان که به علت یک مشکل فنی متوجه شد هدیه نفر اول یک عدد نوت بوک است) . اما متاسفانه این برنامه هرگز مجال حضور در فضای مجازی را پیدا نکرد. تعداد زیادی از میهمانان متاسفانه اعلام عدم آمادگی کردند و از آنجایی زمان بسیار مهم بود و من استرس اینکه میهمانم را سر عجله بودن اذیت نکنم بسیار صبر کردم . در نهایت تنها توانستم برنامه میهمان اول را آماده کنم . برنامه میهمان دوم به خوبی ضبط نشد و میهمان دوم بر این باور بود که قسمت بزرگی از گفتگو که جالب تر از بقیه قسمت هاش بود حذف شود و دیگه چیزی از  برنامه نمی ماند . قراره ضبط دوباره هم به درازا کشید. اسپانسر ها به دلیل عدم جدیت از طرف بنده و طولانی شدن پروسه تولید ۵ برنامه خودشان را عقب کشیدند و از طرفی فرسودگی ناشی از به دنبال میهمانان افتادن بر اینم داشت که امروز شما این پست را مطالعه نمایید . این برنامه تولید نخواهد شد . ممنونم که حداقل اعلام آمادگی کردید جتی اگر بعد آن را لغو کردید باز هم متشکرم . بسیار سپاسگزارم و امیدوارم در تجربه ای مشابه اشتباهات این سری را مرتکب نشوم .

اما در یک اتفاق بد بزرگ یک اتفاق خوب هم هست و آن هم این است که من تصمیم گرفتم پادکست خصوصی خودم رو ضبط و منتشر کنم . اطلاعات تکمیلی بعدا به اطلاع خواهد رسید. این برنامه ویژه یک برنامه صوتی بود که در نهایت لغو شد . ممنونم از حمایت همیشگی شما عزیزان و امیدوارم همیشه بتوانم باشم تا بسازم. 

به نظرم باید اول از شرکت‌کننده‌ها مطمئن می‌شدی بعد دست به جذب اسپانسر می‌زدی. حیف شد واقعا. چون کاملا باخبرم که چقدر انرژی و وقت صرفش کردی. ولی به عنوان یه دوست میگم که همیشه غبطه می‌خورم به خلاقیتت و به جلوتر از زمان بودنت. اون پست پویش رو برای هر کس فرستادم انگشت به دهان موند که چطور این نادیده گرفته شده. خودت می‌دونی که من مشغول چه کاری‌ام و بابت چی نتونستم شرکت کنم. گفته بودم بعد از خرداد حتما تو برنامه خواهم بود. امیدوارم دلخور نشده باشی ازم.
منتظر پادکست خصوصی هستیم. شخصا برات تبلیغ هم میکنم.
متاسفانه می دونم و خودم هم فکر می کنم بزرگترین اشتباهم این بود که اول ۵ برنامه اول رو نساختم و بعد با اسپانسرها صحبت کنم . ترسیدم چون ممکن بود قبول نکنند و خب من نمی تونستم هنگام مصاحبه با میهمانان قول جایزه بزرگ بدم درست وقتی که ۵ تا برنامه رو قراره به اسپانسرها بفرستم در حالی که هنوز باهاشون حرفی نزدم.
نسرین جان همیشه به من لطف داشتی و ازت خیلی ممنونم . من درک می کنم . چندی از میهمانان هم سرشون شلوغ بود و.. برای همین نشد که بشه . اشکالی نداره .
خیلی ممنونم قوت قلب بهم میدی .
در مورد اون پادکست زیاد نیازی به تبلیغات نیست چون دوست دارم مخاطب واقعی خودش گوشش بده.
بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
از این بابت متاسفم که خبر پخش نشدن این برنامه رو میخونم...
و یه حرف هم برای مخاطبینی که قبول کردن و شرکت نکردن: ****** ***** ** **** **** ** ****** ***** ***** * **** ***** ** *** ** ****** ***** ** ****** ****** ** **** ****** ***** ***** ***** ****** 
خود شخص بنده بنابه دلیل مشغله های ایجاد شده توانایی پذیرش دعوت شما رو نداشتم و بهمین دلیل هم دعوت شما رو رد کردم تا شرمنده شما نشم. 
برای من که مشتاقانه منتظر برنامه ای بودم که ازش هیچ اطلاعی هم نداشتم ناراحت کننده بود. 
منتظر پادکست شخصیتون هستم و دنبالش میکنم..

امیدوارم دوستان هم کمی نقد پذیر باشن.. و اینکه همه ما وقت و انرژیمون مهمه... 
اگر دوست داشتید ازادید که کامنت من رو بخشی رو حذف کنید دوست عزیز.. اگر حس میکنید ممکنه کامنتم باعث ناراحتی شخص یا اشخاصی بشه که خواننده نوشته های شما هستن.. 
لطف داری به من صبیره جان . حرفهات درسته ولی پاکشون کردم برای اینکه ناهماهنگی ها و انتخاب بد تایم از طرف من بوده
نمیشه کسی رو مجبور کرد
از طرفی چون سورپرایز بود و هیچ کس نمی دونست قبول می کرد و بعدا می فهمید گفتگو عه با معذرت خواهی لغو می کردد
به نظرم که به خودشون ظلم کردن نه بخاطر جایزه ها ، بخاطر اینکه مصاحبه عالی بود 
منکه کیف کردم از مصاحبه باهات ؛)
لطف داری ممنونم ازت
من اصلا در جریان نبودم همچین خبرایی رو. بعد اینکه جواب دعوت نامه ی شما رو دادم‌هیچ وقت هیچ پیام دیگه ای نگرفتم!
سلام
من بعد از اینکه شما پرسیدین که من فقط ۱۰ دقیقه می تونم باشم ایمیل مفصلی دادم که خیر این برنامه حداقل دو ساعت و ممکنه تا ۳ ساعت هم طول بکشه .. و توضیحات بیشتری دادم و گفتم تولید کردن یک برنامه در این سطح از پروداکشن اون هم فقط ده دقیقه و درست زمانی که مابقی قسمت ها دو تا سه ساعته هستند محلی از اعراب نداره و حداقل باید یک ساعت و نیم باشه .
ایمیل فرستادم که آیا باز هم مایلید شرکت کنید یا خیر. پاسخی نگرفتم
به بلاگ اسکای تون اومدم و اونجا هم پیام خصوصی کردم و هیچ جوابی نگرفتم .
از این رو حدس زدم که شاید فرصت نداشتید پاسخ بدید پس حتما برنامه منتفی است .
لذا اصل را بر این گذاشتم که شرکت نخواهید کرد
جال برنامه تمام و دیگر نه من قصد تولید مجددش را دارم و نه اسپانسرها دیگر تمایلی به حضور و کار با یک آدم بدقولی دارند که قرار بود در اسرع وقت سه برنامه اول و تا انتهای ماه پنج برنامه رو پر کنه
اشکالی نداره . 
من وقتی پست دعوتتو دیدم با خودم فکر کردم با سورپرایزی بودن کل برنامه خیلی از کسایی که اگر میدونستن چیه شرکت میکردنو از دست میدی. من خودم وبلاگ نویس شناخته شده‌ای نیستم اما اگر فرضا مخاطبم بیشتر بود و میتونستم مهمون بالقوه مناسبی باشم، قطعا به خاطر شکل مطرح کردنش شرکت نمیکردم. البته متوجهم که سورپرایزی بودنش ی سری جذابیتا داره اما شاید بهتر بود ی توضیحی میدادی و میگفتی ی سری چیزای سورپرایزیم داره.
نمیخوام کامنتم خیلی سختگیرانه و بد اخلاقانه (!) باشه ولی حیفه ایده ب این قشنگی خراب بشه و خب واقعا کنسل کردن تو این کارا طبیعیه. من خودم خیلی دوست داشتم گفتگو با بلاگرای محبوبمو بشنوم. امیدوارم پادکستت خوب پیش بره و منتظرم که بتونم گوش کنم 
کامنتت یکم بداخلاقانه بود.
چون من در همان پست عرض کردم که لزوما اعلام آمادگی به معنی شرکت کردن نیست. کسانی که علاقه مندن بدونن چیه می تونن آدرس ایمیلشون رو بدن یا کامنت خصوصی بدن یا بپرسن این چیه .. دوست عزیزی که در قسمت یک شرکت کرد هم همینطوری شرکت کرد . ابتدا ‌آدرس ایمیلی داد و سپس دعوت نامه و توضیحات بیشتر رو دریافت کرد و در نهایت قبول کرد. دو تا از دوستان هم با همین شرایط ایمیلشان را ارسال کردن و دعوتنامه رسمی دریافت کردند . اما تمایل به شرکت نبودند . هیچ اشکالی بهشون گرفته نشد و با کمال افتخار و خوشرویی از اینکه اعلام تمایل کرده بودن ازشون قدردانی شد . یعنی صرفا اعلام آمادگی دلیل بر شرکت کردن یا قبول کردن دعوت نبود .
خوبی مطرح نبودن هم چند مورد بود که نمی توانستم آنها را قدا کنم
۱. دوست داشتم میهمانانم اینقدر احترام داشته باشند که دعوتشان به برنامه با یک کامنت ساده سطح پایین نباشه. براشون دعوت نامه رسمی به‌ آدرس ایمیلشون ارسال بشه و این جرکت باعث میشد احترام بسیار زیادی به میهمانان برنامه گذاشته بشه و اینکه انقدر برای من برگزار کننده ارزش و احترام داشتند که نه با یه کامنت ساده بلکه با یک دعوت نامه رسمی به این برنامه دعوت شده اند.
۲. سکوت بودنش تنها در ابتدای قضیه بود و این هیجان کار رو بسیار بیشتر می کرد . برای همین بود که دوست داشتم یه حالت بی اطلاعی طور و فراماسونری طور هم داشته باشه . مثل رفتن به ناکجا .. هیچ کس نمی دونه اونجا چه خبره و فقط افرادی می تونن برن که آماده مواجه شدن با هرچیزی رو داشته باشن .
۳. ممکن بود اگر از اول گفته بشه خیلی ها دعوت نشده اکسپت کنن و بگن آقا ما صددرصد هستیم و از مام برنامه بساز و اینطوری احساس خوشایندی نه برای من داشت و نه برنامه رو اونطور خاص می کرد . به همین منظور بود که تصمیم گرفتم ابتدا بگم دوستان کی دوست داره بره به ناکجا .. من یه چیزی دارم که برای دریافتش باید اول آماده دریافت هرچیزی رو داشته باشی و بعد برنامه رسمی میشد
از این رو قسمت اول نظرت رو قبول ندارم .
ایده خراب نشده و هر کسی که دوست داشت می تونه اون رو بسازه . ولی خب دیگه اون آدم من نخواهم بود چون خب هرکاری برای هرکسی نیست . و واقعا وقتی یک جایی متوجه شدم راضی کردن یکی از دوستانم که شاید خیلی ها در ایران طرفدارش باشن و این شخص بسیار آدم مشهوری هم هست هماهنگی و شرکت دادنش در برنامه یا اشخاصی که وقتشون بسیار پره بسیار راحت تر از هماهنگ کردن حتی یکی از دوستان صمیمی ام است تصمیم گرفتم که عطایش را به لقایش ببخشم.
مرسی که نشنیده انرژی مثبتت رو به پادکستم فرستادی و امیدوارم بتونم پادکستی بسازم دوستش داشته بشی . مرسی از انرژی مثبتت . قطعا خوب پیش میره چون صفر تا صدش خودمم دیگه . خودم برای ضبطش وقت دارم .
ممنونم از نظرت سوگند جان . مرسی وقت گذاشتی 
به خاطر بداخلاقانه بودن کامنتم معذرت میخوام قصدم بداخلاقی کردن یا ایراد گرفتن نبود فقط به خاطر درونگرا بودنم درکی که از این شرایط دارم یه مقدار با چیزی که توضیح دادی متفاوت بود. الان قصدتو بهتر درک میکنم ولی هنوزم فکر میکنم مناسب همه نوع شخصیت و سلیقه نبود و این به قول خودت ماجراجویی رو تو تیپای شخصیتی‌ای که گرایش به وبلاگ نویسی دارن کمتر میشه پیدا کرد (البته اینم نظر شخصیمه و فکر نمیکنم آماری وجود داشته باشه) مرسی از توضیحت 🌼 الان خوش اخلاقم دیگه :))
و درنهایت وقتی چند قسمت ازش پخش میشد همه می فهمیدن برنامه صوتیه و بیشتر اعلام آمادگی می کردن که دعوت بشن
مرسی خوش اخلاقی
من با وجود اینکه درخواست دادم و گفتید که به زودی ایمیل میاد برام ولی چیزی نیومد. گفتم شاید نوبتم نشده یا انتخاب نشدم که ایمیل نیومده
دعوت نامه برای شما هم صادر و ارسال شد ولی پاسخی من دریافت نکردم .
ایمیل ها همه با یک سرویس ایمیل درست ارسال شدن و من یک سی سی هم برای یک ایمیل دیگه ارسال کردم برای ذخیره سازی در یک سرور . چطور ممکنه یک ایمیل یه نسخه به شماش نیامده باشه ولی به اون سرور آمده باشه
من ایمیل دیگه ای از شما دریافت نکردم! الآن دوباره چک کردم نه در وبلاگم و نه در ایمیل. به هر حال حیف شد که ادامه نیافت.
در قسمت پیغام های بلاگ اسکای اگر چک کنید من دو تا پیام دادم  قشنگ یادمه
چطور ممکنه پیام های من نیومده باشه؟
خب وقتی پیام من نیامده دیگه با دود که نمی تونم ارتباط بگیرم

هرچی نگاه میکنم نمی بینم ایمیل رو. باکس اسپم رو هم چک کردم الان چیزی نیست. با چه آدرسی ایمیل داده بودین ؟
با یاندکس فرستاده شده
احتمالا آدرس ایمیلی که داده بودین غلط بوده ولی من اروری مبنی بر ارسال ایمیل اشتباه نگرفتم
من ایمیل ها رو ارسال کردم
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی


راستی این رو هم بگم که اینجا به جز آدرس خودش از آدرس زیر هم در دسترسه :
blog.hatefix.ir
لینک‌های مفید و دوستان
تبلیغات
کریتیو کامنز و حق نشر
Creative Commons License
Designed By Erfan Powered by Bayan