بدون تاریخ و امضا

پوستر رسمی بدون تاریخ بدون امضا

بدون تاریخ ٬ بدون امضا . فیلم بدی نبود .فیلم خوبی هم نبود . فیلمنامه اون کشش رو نداشت . اینکه بتونه میخ کوبت کنه پشت فیلم زور نداشت . من منتقد فیلم نیستم و سوادی هم توی این زمینه ندارم . این رو عرض کردم که اساتید نقد و فیلم و سریال ایرادی بر من نگیرند . به سلیقه من فیلمی نبود که باید می بود . این یعنی که تبلیغاتش خیلی بزرگتر از خودش بود . یعنی توی تبلیغات و تیزر فیلم جذاب تری به نظر می اومد ولی یک فیلم نامه با کلیاتی ساده بود . اما همیشه تاکید می کنم که برداشت های شخصی ما از یک فیلم منحصرا به تک تک مون بستگی داره و هیچ کدوممون هیچ وقت یک برداشت مشخصی از یک فیلم نمی تونیم داشته باشیم . اگر فیلم بی کیفیتی بود قطعا حتی برای معرفیش توی وبلاگ شخصیم وقت تلف نمی کردم و تق تق کیبورد رو شاید روی نوشتن به موضوع بهتری صرف می کردم . ولی پیشنهاد می کنم فیلم رو ببینید . فیلم تمیزی بود به نسبت . دوست دارم نظرتون رو در مورد فیلم بدونم. آیا شما هم فیلم رو دوست داشتین؟ یا فکر می کنین فیلم ضعیفی بود؟ به نظرتون قاتل پسر دکتر بود یا مرغ ها ؟ به نظرتون آیا دکتر چیزی رو پنهان می کرد یا نه ؟ آیا  فیلم با واقعیت منطبق بود یا تخیلات زیاد داشت؟ خوشحال میشم نظرتون رو بشنوم .

+ اینستاگرامم رو فالو کنین و پایه باشین لایو هستم در خدمتتون .

+ دیگر شبکه های اجتماعی هم هستم .. دوست داشتین دنبال کنین

  • پنجشنبه ۱۵ فروردين ۹۸
فاطمه م_
یادمه فیلمو دوست داشتم و اون شک و تردید و احساس گناه و درگیری‌های ذهنی امیر آقایی نظرمو جلب کرده بود و به نظرم خوب دراومده بود. 

این که میگید تبلیغاتش بهتر از خودش بود رو نمی‌دونم، ولی کلا تازگی حساس شدم به فیلمایی که نوید محمدزاده بازی می‌کنه. احساس می‌کنم زیاد بزرگ می‌کنن فیلماشو :) شایدم اشتباه می‌کنم. 
امیر آقایی اوایل که معروف شده بود خیلی مصنوعی بازی می کرد و انگار بی استعداد میزد . ولی تازگی ها چند تا کار ازش دیدم و از بازیش خوشم اومده . بد نیست . نه بازیش رو باهات موافقم خوب در آورده بود .
نوید محمدزاده لانتوری و ابد و یک روز رو اون فیلم توقیفیه رو بازی کرد و واقعا درجه یک بود .
بعد به نظر من همه نقش ها رو داره یه طور بازی می کنه . البته تو متری شیش و نیم بازیش متفاوت بود توی تیزرها که دیدم . یه شاهکار دیگه از کارگردان ابد و یک روز . فکر کنم فقط سعید روستایی می تونه از نوید محمدزاده بازی بکشه . ولی آره تبلیغات و تیزرش خیلی بزرگتر از فیلم بود . خیلی خیلی بزرگ تر
Elham ...
هنوز فرصت نشده اینو ببینم
اما اگر دنبال یه فیلم نامه قوی و جذاب میگردین که میخکوبتون کنه فیلم مادر دارن ارنوفسکی رو بهتون معرفی میکنم اگر ندیدین حتما ببینین:)
می ذارم توی واچ لیست و می بینمش . شاید هم الان دیدم شاید فردا .
ببینش و نظرت رو بهم بده
بوبک جان
میدونی من اصولا لایوهای افرادی که منو میشناسن یا تعداد کمی هستن نمیرم چون اطلاع ندارم لایوش در چه مورد هست و ورود و خروجم خیلی توی چشم میاد وقتی تعداد کم باشه. چون حس میکنم اگر برم و خوشم نیاد برم بیرون ممکنه اون شخص بهش بربخوره. واسه همین به نظرم شما بهتره قبلش اعلام کنی مثلا فلان زمان در چه مورد میخوام لایو بذارم و حتی سیوش کنید واسه کسایی که اون تایم بالاخره کاری چیزی دارن وقت ندارن باشن. به نظرم اینجوری خیلی بهتر باشه. 
موافق حرف هات نیستم . اگر احساس می کنی یک لایوی یا یک شخصی رو لایو هاش رو خوشت نمی آد می تونی دنبالش نکنی .
اینکه سر هر لایو طرف لکچر بده که قراره از چی لایو بذاره که خیلی خنده داره . نیست؟
کسی زیاد آنلاین نمیشه . میشدن جا زیاد بود که توی لایو نشون بدم . خیلی زیاد بود . ولی برای ۵ نفر ارزش داره من ۶۰ دلار خرج کنم؟ برای همین در حد وسع و توانم برای ۵ نفر محل زندگیم رو نشون میدم .
ضمنا لایو هم لایوه . اینکه تو واردش میشی و بعد خارج میشی دلیلی نداره من ناراحت شم. اسمش روشه . لایو! هرکسی خوشش اومد میشینه و می بینه هرکسی خوشش نمی آد نمی بینتش . مثلا امروز لایو گذاشتم از یه جای خیلی خوب از وسط جنگل و خب اگر نیامدی از دستش دادی . لایو ها رو سیو نمی کنم برای اینکه اون لحظه دوست دارم حرف  بزنم . لایو نمی گیرم که کسانی که اون لحظه نبودن بعدن ببینن و برای اون چند نفری که بودن لایو خاص بمونه . برای همین هرگز هیچ کدوم از لایو هام رو شیر نمی کنم و همشو حذف می کنم .
ولی خب ممنونم باز اومدی . امیدوارم یه روز یه لایوم رو برسی و جای خوبی باشم
Dark Man
یه فیلمی بود درباره نژاد پرستی بود ، یه مرد سیاه پوست بود که آهنگ ساز بود یه مرد سفید پوست هم بود که رانندش بود و توی کنسرت ها اتفاقاتی می اوفتد . الان اسمش یادم نیست ولی پیشتهاد میکنم ببینین .
:))))))))))
هر وقت اسمش رو یادت اومد بگو . اینطوری من باید کل سایت ها رو بیل بزنم تا پیداش کنم
بوبک جان
من حرفم کلی بود. توی لایوتون هم متوجه شدم همین موضوع رو که گفتین اگر آنلاین شن میرین جاهایی که میشناسین واسه همین گفتم قبلش اطلاع بدین.
اینا حس شخصی منه و در مورد همه ی آدماس حتی دوستام . اصولا وارد شدن به ناشناخته ها واسم سخته حتی همین لایو به ظاهر ساده. 
خوبی اطلاع ندادن اینه که کسانی که میان از دستش نمی دن .. همین غیر قابل انتخاب بودنش جذابش می کنه . اینکه یه هویی وارد بشی ببینه یه جای خیلی خوب یا یه جای ساده یا صفحه سیاهه یا حالا هر چیز دیگه .
اما بیرون رفتنت از لایو نباید اون شخصی که لایو رو گذاشته ناراحت کنه .
big cat
عموما تبلیغات خیلی خفنن ولی بعد که میری فیلمو می بینی کلا پودر میشی که این اون بود؟!!!
فیلمو ندیدم ولی نوید محمدزاده رو دوست دارم:)) از بین بازیگرای حال حاضر خفنیت خاصی داره.
این اواخر تنها کاری که به عنوان یک فرد مبتلا به آنفولانزا و عفونت چشم انجام دادم فیلم دیدن بود دیگه حالم از خودم و هیکلم به هم می خوره:|
ممنون برای معرفی وارد لیست فیلم های ایرانی شد:))
اگر بخوای با نقش های قدیمی اش مقایسه کنی نوید رو قطعا خواهی دید که عین قبلی ها بازی کرده و کارگردان نتونسته بازی بکشه .
و فیلم در حد تبلیغاتی که براش شد واقعا نبود . اما ارزش یه بار دیدن داره چون بلاخره حمایت از هنر و سینما شاید باعث پیشرفتش هم بشه .
دکتر برو و خوب شو . برات آرزوی سلامنی دارم . مرسی که اومدی و نظر دادی عزیز
لنی ..
یه سوال بزرگی که بعد از دیدن فیلم واسم پیش اومد این بود که چرا این زن و شوهر پزشک با هم زندگی نمیکردن؟البته یه جایی هدیه تهرانی میگه که دارن وسایلشون رو منتقل میکنن و ... ولی من هیچ دلیلی پیدا نکردم برای نمایش این موضوع و نمیدونم آیا کارگردان نکته خاصی رو در این موضوع پنهان کرده بود یا نه... حتی اول فکر کردم که نکنه زن و شوهر نبودن ولی وقتی دوباره به بعضی سکانس ها دقت کردم دیدم نه! زن و شوهر بودن...
برای من چنین سوالی پیش نیامد . نی دونم شاید جدا شده بودن یا ازدواجشون سفید بود .. یا ... نمی دونم .. ولی به نظر تو فیلم کامل و پری بود؟
توی ایران دست فیلمساز باز نیست ... معلوم نیست چی بوده واقعا
لنی ..
به اون اندازه که انتظار داشتم خوب نبود ولی فیلم قوی ای بود به نسبت فیلم های دیگه..مخصوصا بازی بازیگرها خیلی پخته بود به نظرم و نمیشد گفت فیلم ضعیفی بود اما چون خیلی زیاد تعریف این فیلم رو شنیده بودنم انتظاراتم ازش خیلی بالا رفته بود
همون دیگه . من هم توی نوشته بهش اشاره کرده بودم . تبلیغات و تعریفاتش خیلی بالاتر از خود فیلم بود . فیلم آشغال نبود ولی خب به نسبت دیگر فیلم های خوب سینمای ایران اونطوری حرفی برای گفتن نداشت . داستان ایده خوبی داشت ولی به نظر من خوب بهش پرداخته نشده بود . صحنه ها اومده بود اون فاز خاص بی معنی مفهومی جلو بره ولی خب خوب جلو نرفته بود ولی تنها قسمت خوبش این بود که بازی ها و لحن ها به واقعیت نزدیک شده و خب الان بازیگر ها می تونن فحش بدن . چون در نهایت در جامعه ما سعدی که زندگی نمی کنه و همه فحش ناموس به هم میدن . از این جهت نقطه قوت بود . از جهت نوع بازی ها بازی امیر آقایی خوب بود ولی خب باز هم میگم با توجه به  تبلیغاتش ... مالی نبود ..
لنی ..
یه هارد یه ترا دارم و بقیه چیزهارو هم میتونم برم از همون هارد ویندوز بگیرم و از این نظر اکیه و میشه یه کاریش کرد ولی خب میخواستم بدونم اگه بشه این 15 گیگ رو بیشترش کنم خیلی خوب میشه چون اینجوری دستم بازتره...
ممنون از راهنمایی هات رفیق :)
باز من یه تحقیق می کنم خبر نهاییش رو بهت میدم ... خودم شاید یه تست بزنم ببینم میشه یا نه شدنی شد بهت میگم چکار کن نشدم که باز بهت میگم نشدنیه ..
همیشه خوبه که حداقل ۶۰ گیگ روت اصلی آدم باشه چطوری ۱۵ گیگ زدی نمی دونم . من همیشه ترس دارم فضاها رو گشاد گشاد میگیرم
قربونت برم وظیفه است
مینو
متاسفانه چند ساله که اگه بعضی شبکه های تلویزیونی فیلمی نمایش بدهند,میتوانم ببینم.بخاطر مشکل گردن و کمر نزدیک دوساله از کامپیوتر شخصی هم استفاده نمیکنم.با تبلت هم نمیشه فیلم دید.
اشکالی نداره ..
میشه از کامپیوتر شخصی استفاده کرد . فقط کافیه یک موس و کیبرد بگیرین و تو حالتی که نشستین تنظیمش کنین و استفاده کنین . حیف شد . انشاالله زودتر بهتر بشین
__PARNIAN __
منم خیلی بدون تاریخ، بدون امضا رو دوست نداشتم. این که آدم بازیگرها و بازیشونو دوست داشته باشه فرق میکنه با کیفیت فیلم. مثلا من فقط پای فیلم موندم برای بازی نوید محمد زاده :)
+برای اسکار امسال فرستاده بودنش که درجا رد شد. و به نظر من هم اصلا در حد اسکار نبود فیلم.
+اون فیلمی که توی یکی از کامنت هاتون معرفی کردن، همون گرین بوکه که من توی وبلاگم گذاشتم :)
واقعا فیلم در حد اسکار نبود .اشتباه کردن فرستادن
می بینمش .. گذاشتمش توی لست .. منم دوس نداشتم .. بازی امیر آقایی بد نبود ولی
atena aa
نظر من در مورد فیلم همین نظر شما بود ولی خب دقبقا گره ش اینجاست؟قاتل کی بود؟
و اینکه مثل همیشه بازی شاهکار نوید..به قول یکی مثل این میموند که انگار خودش واقعا این قضیه رو تجربه کرده انقدر که نقشو خوب دراورده بود...میتونم بگم یکی از سیاه ترین فیلمایی بوده که تا به حال دیدم..
گاهی وقت ها نیازی نیست که بدونیم فرجام یه داستان چی میشه .
صرفا روایت یه تکه از داستان کفایت می کنه .
نوید که خوب بازی می کنه ولی از روی تیزرهای متری شیش و نیم حس می کنم که درخشان ترین بازیش در کل تاریخ بازیگریش این فیلمه . و بی شک در ابد و یک روز.
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
برای مشاهده وبلاگ شخصی من : hatefblog.ir
پیشنهاد‌های هاتف
Designed By Erfan Powered by Bayan