سیم خار دار :|

وقتی که جوانتر بودم و دبیرستانی وقتی که از جایی رد می شدم که سیم خاردار داشت دقت نمی کردم به اینکه این چطور نصب میشه. همیشه فکر می کردم که چیزی نیست که . چهارتا چوب می چپونن توی دیوار یا میله جوش می دن . چیزی نیست که . از دور همیشه سیم خاردار زیاد سخت دیده نمیشه و همیشه ساده دیده نمی شه .

تا اینکه روزهای اولی که در چهل دختر بودیم و هنوز تقسیم نشده بودیم قرار شد دور یک چاله ای سیم خاردار درست کنیم . اونجا بود که فهمیدم نه سیم خاردار زدن خیلی هم ساده نیست و خیلی سخته . اولا چیزی که به شما تحویل میدن یک رول از سیم خارداره و شما باید اول سیم خاردار ها رو از اینکه دور هم پیچیدن باز کنید . سیم خاردار شوخی نیست. یک فلز خیلی سفته کلفته . نازک هاش رو می گن سیم مفتول ولی این خیلی کلفته و هر ۱۰ سانتیمتر یک گره خورده که سرش سه تا بیرون زدگی بیسیار تیز داره . یعنی مواظب نباشی در جا جر میده . یک ذره بگیره به لباست در جا پاره می کنه . بحدی این تیز هست که واقعا کار رو خیلی سخت می کنه . با دست امکان بازکردنش نیست ولی ما دستکش نداشتیم و امکانات هم نداشتیم . ولی در هر صورت دور چاله را با سیم خاردار پوشش دادیم. تمام دست و بالمون زخم و زیلی شد رفت .

درب و داغون شدیم رفت . تجربه کردم که سیم خاردار در عین ظاهری که سبک دیده میشه خیلی خیلی سنگینه! و بسیار هم تیزه . نباید بگیره . بگیره تمومه .. خیلی تمومه.

+ اینجا ظهری -۱۶ درجه بود :|

  • دوشنبه ۷ اسفند ۹۶
ــ یاس ــ
از نزدیک با سیم خاردار مواجه نشده بودم ، مرسی از اطلاعات:))


منفی شونزده درجه؟ شما تو ایرانین؟ چقدر سرده خب:/کلا سیم خاردار خیلی بده . خار زیاد داره :|
+ من ایران نیستم :)
هوای حوا
اخ اخ... یاد تیغ های بوته گل رز افتادم... خشک شده بود دستکش هم دستم بود داشتم جداش میکردم. اما تیغ هاش از دستکش مخصوص باغبانی هم رد شد و کلی زخم برداشت دستم ://
میدونم هیچ ربطی نداره اما یادم افتاد. مطمئنا سیم خاردار وحشتناک تره :/
بعد هر ده سانتی متر (ثانتی متر؟) ... فواصل هر گره چقد نزدیکه. بنظر نمیاد اینقد فاصله شون نزدیک باشه. یعنی اون چیزی که ما از دور میبینیم اینطور به نظر میاد که فاصله شون بیشتره. دقت نکرده بودم. 

+ ما اینجا شب ۱۹ درجه س هوا سرده برامون... :/ 
بعد اونجا اونم ظهر ۱۶- !!!! چقدر سرد!!!!!! :|
بله . خیلی هم سرد :|
ثانتی متر نوشتم؟
هوای حوا
:))
:)

ف.الف
ممنونم.حکابت فلفل و این بحث هاست 😀
شرمنده من متوجه منظور نظر شما نشدم .
mahdieh

سیم خاردارهای بی رحم..
:)))))))))))))
خیلی بیرحمن .. جر میدن یعنی!
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
برای مشاهده وبلاگ شخصی من : hatefblog.ir
پیشنهاد‌های هاتف
Designed By Erfan Powered by Bayan