حق نشر

مجوز کریتیو کامنز ، حفظ نام ناشر ، استفاده غیرتجاری، عدم اقتباس، نسبت دادن اثر به خالق

 

این یعنی شما اجازه دارید :

اثر را تنها با ذکر نام خالق آن و نسبت دادن اعتبارات(Credits) آن به ناشر منتشر و یا استفاده کنید

در صورت کپی، توزیع اثر ، حتما آن را با همین پروانه منتشر کنید

شما اجازه ندارید:

اثر را تغییر دهید و یا مشتقی از آن و یا اقتباسی از آن را منتشر کنید

شما اجازه استفاده تجاری از اثر را ندارید ( چه فروش آن و چه استفاده از آن در آثار تجاری)

 


 

تحت شرایط زیر 

 

 شما حتما بایستی نام خالق اثر را ذکر کنید . این اثر در هرجایی که منتشر می‌شود بایستی نام خالق اثر بر روی آن باشد و به خالق اثر نسبت داده شود . شما حق حذف خالق اثر را ندارید . شما اجازه انتشار ، کپی ، توزیع این اثر را بدون استفاده نام خالق آن و بدون نسبت دادن به ایجاد کننده آن ندارید و تنها در صورت نسبت دادن به ایجاد کننده اثر ، اجازه انتشار دارید

 

 

 شما حتما باید اثر را طبق همین پروانه بازنشر ،کپی و یا توزیع کنید . شما نمی‌توانید پروانه این اثر را تغییر دهید . پروانه این اثر برای همیشه در همین صفحه خواهد بود . در صورت تغییر آن شما اجازه انتشار اثر را نخواهید داشت . این نشان به این معنی است که شما تحت همین پروانه بایستی اثر را کپی و یا منتشر کنید

 

 

 شما تنها مجاز به استفاده از اثر بصورت غیرتجاری می‌باشید . این بدین معنی است که شما حق فروش اثر را ندارید. همچنین شما حق استفاده از اثر برای به دست آوردن پول نیز نخواهید داشت . حتی شما حق استفاده از این اثر در پروژه‌های فریلسینگ (ماننده استفاده از موزیک در یک پروژه و فروختن آن به کارفرما) را نیز ندارید . تنها استفاده ، کپی و توزیع این اثر به صورت غیرتجازی مجاز خواهد بود و شما حق استفاده تجاری از این اثر را نخواهید داشت!

 

شما حق تغییر دادن و یا مشتق کردن و یا اقتباس کردن از اثر را نخواهید داشت . این بدین معنی است که شما می‌توانید اثر را بدون تغییر در هر رسانه‌ای توزیع و یا منتشر کنید . شما مجاز به استفاده از اثر و یا توزیع‌ آن در صورت تغییر و یا اقتباس از آن و یا مشتق کردن آن نخواهید داشت . تنها کپی کردن آن بدون تغییر آن آزاد خواهد بود و شما می‌توانید این اثر را بدون دخل و تصرف منتشر نمایید .


 

نکات :

 

شما مجبور نیستید محدودیت‌هایی غیر از این محدودیت‌هایی که در این پروانه آورده شده است را رعایت نمایید . همچنین در صورتی که بر روی اثر نام PD را مشاهده کرده‌اید ، یعنی این اثر از این پروانه مستثنی است و شما می‌توانید از آن آزادانه ، هر  استفاده‌ای کنید

این مجوز هیچ گارانتی بر دیگر محدودیت‌ها ندارد . محدودیت‌های اختصاصی آن اثر (حقوقی مانند تبلیغات ، حریم خصوصی‌، تعهد اخلاقی ، شیوه استفاده درست از اثر و یا شی ) در این پروانه وجود ندارد و این یک پروانه عمومی می‌باشد . محدودیت‌های خاص برخی آثار ، به همراه آنها نوشته خواهند شد .

 

همچنین این پروانه برای تمامی ویدیو‌های رایگان ، پادکست‌ها ، تصاویر ، موسیقی‌های ساخته شده ، برنامه‌ها و نرم‌افزارهای منتشر شده و همچنین آموزش‌های متنی و مقالات هاتف صادر شده است.

تنها نوشته‌های متنی که در انتهای آنها حروف PD نوشته شده است برای استفاده آزاد (پابلیک دامین) می‌باشد . همچنین درصورتی که هیچ نوشته‌ای بر روی نوشته‌های غیر از موارد بالا نوشته نشده بود ، پروانه عمومی وبلاگ (پروانه زیر) شامل آنها خواهد شد .

برای مشاهده وبلاگ شخصی من : hatefblog.ir
پیشنهاد‌های هاتف
Designed By Erfan Powered by Bayan